Tip-top koupelna. Tipy, jak v ní mít přehled a řád

Zorganizujte si koupelnu, aby v ní všechno mělo své místo a bylo po ruce.

1 Otevřené police

Z hlediska údržby nejsou něčím, co bychom v koupelně upřednostňovali, ale faktem také je, že v mnohém jsou nenahraditelné. Mít jednu či dvě takové police pro odložení parfémů či krémů denní potřeby je praktické. Upřednostněte vystavení vkusných flakonů.

2 Drobnosti v bezpečí

Hodinky, prsteny, náušničky, ale také hřebeny, sponky či vatové tamponky a paličky do uší…. Občas se povalují po okrajích umyvadel či na koupelnových skříňkách. Najděte jim místo v krásných dekoračních krabičkách či skleněných skleničkách s víčky.

3 Zázrak na počkání

Velice efektní a okamžitě rozpoznatelná změna nastane v koupelně po výměně nábytku. A řeč není jen o té vizuální. Chcete-li mít v koupelně pořádek, potřebujete mít přece kde všechny věci uložit. Vybírejte ho proto přesně podle potřeb.

Zařizujeme koupelnu pro seniory: Prakticky a bezpečněZařizujeme koupelnu pro seniory: Prakticky a bezpečně
4 Správní organizace

Computer generated image of a domestic bathroom interior with toilet and bathtub. Interior of the bathroom in 3d with houseplants.

Nejen počet zásuvek, skříněk a polic je tím, co je podstatné. Vnitřní organizace a uspořádání jsou velmi praktické. Pomocí různých integrovaných, ale také plastových či textilních organizérů dosáhnete iv hlubokých zásuvkách perfektního přehledu.

5 Směr koš

Máte v zásuvkách opravdu jen to, co používáte a potřebujete? Protože darmo budete mít spoustu odkládacích prostor či zásuvky s plnovýsuvem pro bezproblémovou dostupnost, pokud převážnou část místa bude zabírat množství zbytečností a kosmetika po záruce.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram